Jak schudnąć min 4 kg w 14 dni?

Jak schudnąć min 4 kg w 14 dni?

clolKolejny slogan? A jednak to możliwe! Przeprowadziłam test Colo-vada Plus i podjęłam wyzwanie 14 dni, tak – to tylko 14 dni i tak duża zmiana: w zdrowiu, wyglądzie. Jakie są efekty? Jak się czułam? Czy da się to wytrzymać? Ale po kolei.

Colo-vada Plus – co to jest ?

To Cud natury, efekt wieloletnich badań lekarzy z Kanady– rewelacyjny środek oczyszczający cały organizm z pasożytów i grzybów, usuwający złogi z organizmu. Każda dorosła osoba powinna co najmniej raz w roku przeprowadzić taki program u siebie. A jak to zrobić?

Przez  pierwszy tydzień nawodniłam organizm – pijąc wodę niegazowaną z Coral Mine, pijąc najpierw 1 litr i codziennie zwiększałam dawkę, aż do 3 litrów dziennie. Nigdy nie oczyszczałam organizmu, czasem robiłam jakąś głodówkę czy też detox jednodniowy, ale nigdy nie przynosiły pożądanego efektu. A ja wracałam do starej wagi. Zakupiłam program Colo-vada Plus z polecenia koleżanki dietetyka i już po otwarciu opakowania zaczęłam się zastanawiać,  czy dobrze zrobiłam. Nie jest to program, którego celem jest utrata wagi, jednak po zastosowaniu całego programu następuje oczyszczenie jelit z mas kałowych, złogów gromadzonych latami i toksyn a zatem i utrata wagi. Program jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą oczyścić swoje ciało w naturalnych, domowych warunkach, bez pomocy osób trzecich (specjalistycznych urządzeń czy środków chemicznych).

Zawartość Colo-vady Plus jest podzielona (skrupulatnie) na małe opakowania i zaprojektowana na 14 dni: obejmuje 3 etapy, z których jeden to 4-dniowa głodówka.

Eta 1 trwa 7 dni (przygotowawczy), jest dokładnie opisany na opakowaniach (zatem nie można go pomylić),  którego celem jest wstępne oczyszczenie jelit z pasożytów oraz detoksykację organizmu. Przez 7 dni  rano i wieczorem przyjmujemy 1 saszetkę Nr 1 z 10 tabletkami. Każda torebeczka zawiera:

Ulitamate, Mega Acidophilus, Witamine C, Lucerna, Cascara Sagrada, zestaw ziół, Liście czarnego orzecha. Aby łatwiej było połknąć sugeruję popijanie sokiem (naturalnym). Co jemy w trakcie? Oczywiście tylko i wyłącznie dietetycznie, tj. warzywa gotowane, kasze i soki naturalne (bez węglowodanów, mięs), zresztą w opakowaniu Colo-vada Plus wszystko jest opisane co jeść, a czego nie. Czy były dolegliwości? A i owszem, zwłaszcza drugiego dnia, nie opuszczał mnie ból głowy, ale koleżanka dietetyk poinformowała mnie, że to prawidłowy objaw, ponieważ najpierw oczyszczamy się z toksyn. Ja dałam radę, dasz i Ty. Kolejne dni było tylko lepiej, mało tego, ruszyło wypróżnianie i to kilka razy dziennie.

Etap 2 trwa 4 dni (oczyszczanie)– i jest to przyjmowanie sorbentu opartego na białej glince, podczas którego nie czuje się głodu, ponieważ przyjmowana glinka (w postaci koktajlu) zwiększa swoją objętość, co powoduje uczucie sytości w żołądku. Ten etap można wydłużyć (ja wydłużyłam o 2 dni). Na tym etapie wykorzystuje się 8 torebeczek nr 2 po 8 tabletek oraz 16 saszetek z proszkiem Colo-vada Mix (sorbent z glinki). To są właśnie te 4 dni ( u mnie aż 6), kiedy nic nie jemy. Zawartość opakowań nr 2 zażywamy przez 4 dni dwa razy dziennie (rano i wieczorem). Dodatkowo pijemy koktajl – 4 razy dziennie (Colo-vada Mix). Koktail najlepiej sporządzić z sokiem (naturalnym), wówczas lepiej smakuje niż z wodą. Oczywiście cały czas pijemy wodę z Coral Mine ( ja piłam z 3 litry dziennie) przez cały program i nadal tak piję.

Etap 3 trwa 3 dni – i jest to odbudowa flory bakteryjnej w jelitach oraz w układzie trawiennym (witaminy i minerały). To są saszetki z tabletkami opisane jako zestaw nr 3, które przyjmujemy przez 3 dni po dwa razy dziennie (rano i wieczorem). Nadal stosujemy dietę lekkostrawną, jak przy pierwszym etapie tj. warzywa gotowane, kasze, soki naturalne. Nie rzucamy się na jedzenie gwałtownie, przynajmniej ja nie miałam takich „wilczych zapędów” i nie rzucałam się na jedzenie. Raczej dieta i to zielona, lekka i łatwo przyswajalna dla organizmu.

Program zakończyłam, brzuszek zniknął i trochę bioderka, a  ja nie dość, że nie czuję głodu, to naprawdę mam siłę i świetnie się czuję. Jakoś tak lekko, chociaż na wadze ubyło mi 4 kg, ale czuję też jakiś wewnętrzny spokój, wyciszenie.

wagaPrzekazując te informacje, minęło już 3 miesiące od oczyszczania, a ja nadal nie wróciłam do starej wagi, czuję się naprawdę dobrze. Mało tego, ubył mi kolejny kilogram i to bez odchudzania. Mam dużo optymizmu i wewnętrznej siły, mało tego zmieniły mi się chyba kubki smakowe, ponieważ wiele potraw mi już nie smakuje. Zaczęłam inaczej jeść, nadal piję dużo wody, właściwie większość moich napoi – to woda z Coral Mine. Nie piję już kawy, nie dlatego, że nie chcę, po prostu mi nie smakuje. Powiem krótko, jeżeli chcesz zmienić swoje nawyki, chcesz się poczuć lepiej i nie chcesz, aby lekarze na Tobie eksperymentowali coraz to nowsze leki, zdecyduj się na oczyszczanie.  Pozbędziesz się zaparć, bólu głowy, problemów skórnych i kto wie czego jeszcze, każdy ma inne odczucia, każdy ma inne problemy zdrowotne, zacznij od małych kroków – nawodnij organizm z Coral Mine, a potem program oczyszczenia. Napisz na  biuro@magic-water.pl   lub  magicwater.coralpoland@gmail.com! Pomogło mnie, pomogło wielu innym – pomoże i Tobie.

Podsumowanie:

Program trwa 14 dni i jest oparty na 100 % naturalnych składników.

wyzwanieProgram Colo-Vada Plus oczyszcza cały organizm na poziomie komórkowym, a więc:

 • reguluje pracę wątroby, nerek, trzustki
 • oczyszcza skórę, znacznie poprawia stan cery, włosów i paznokci
 • usprawnia działanie układu sercowo-naczyniowego
 • redukuje masę ciała (od 3 do 20 kg)
 • pomaga pozbyć się nieświeżego oddechu
 • zmniejsza alergie
 • wzmacnia gruczoły płciowe
 • czyści organizm z pasożytów i pierwotniaków (jeżeli są)
 • wspiera układ odpornościowy
 • znacząco zmniejsza a nawet likwiduje bóle głowy
 • poprawia funkcje stawów i ułatwia proces zdrowienia z wszelkich chorób

Ważna uwaga!

Przez cały proces należy pić dużo wody z Coral Mine, ponieważ woda pomaga skutecznie usunąć z organizmu toksyny, pomaga zmiękczyć masy kałowe, dzięki temu organizm i nasze jelita mogą się skutecznie oczyścić. Więcej na temat Coral Mine znajdziecie na www.magic-water.pl,