Pasożyty w Twoim ciele - jak się ich pozbyć?

Pasożyty w Twoim ciele – jak się ich pozbyć?

Pasożyty to niebezpieczne mikroorganizmy, które żyją w nas (niezależnie od wieku). Pasożyty występują w różnych formach i mogą żyć w różnych miejscach naszego organizmu. Ludzi najczęściej atakują pasożyty zwierzęce – nauka jednak wyróżnia kilka tysięcy różnych odmian pasożytów wewnętrznych, pasożytujących wewnątrz ciała ludzkiego. Wśród nich są: pierwotniaki (m.in. różne rodzaje lamblii), obleńce (owsiki, glisty, włosień) i płazińce (przywry i tasiemce). Do tego dochodzą pasożyty zewnętrzne, żyjące na powierzchni ciała żywiciela i jako pokarm wykorzystujące jego płyny ustrojowe i powłoki. Wśród tego rodzaju organizmów cudzożywnych są: komary, wszy, kleszcze, świerzbowce. Pasożyty lubią środowisko, w którym występuje cukier. Dlatego, jeśli masz łaknienie cukru, to możesz­­­­ mieć pasożyty żyjące w jelitach. Pasożytami możesz zarazić się dosłownie wszędzie: w domu, pracy, na urlopie, w środku dużego miasta i na łące. Bardzo często pasożyty trafiają do człowieka wraz z jedzeniem: mięso wieprzowe może zawierać larwy włośnia krętego, źle umyte owoce i warzywa – jaja glisty, a solona surowa ryba i kawior mogą zawierać  tasiemca. Zarażenie następuje także przez wodę, zarówno do picia, skażoną jajami pasożytów, jak i kąpieli – w naturalnych zbiornikach wodnych szczególnie lubują się płazińce. Na brzegu jezior, lasów, łąk i nawet parków (przy naszych domach) czyhają kleszcze. W przedszkolach, szkołach i na obozach (koloniach obozowych) – wszy. Brudne ręce – własne i nie tylko, ale także sprzedawców, kelnerów, kucharzy czy urzędników – są doskonałym przewodnikiem dla jaj pasożytów. Nie  jesteśmy bezpieczni nawet we własnym domu, z kurzem bowiem przenoszą się jaja owsików. Jeśli zagnieżdżą się one na pościeli, kanapie czy ręcznikach, to przez pół roku zachowają żywotność i stwarzają ogromne  zagrożenie dla mieszkańców domu. Bardzo narażeni są także właściciele pupilków domowych: psie wszy przenoszą jaja glist, koty mogą zarażać tasiemcem i świerzbowcem.

pas1Ponad 13 mln osób – co roku, na całym świecie umiera z powodu chorób pasożytniczych. Spadek odporności człowieka oraz stały kontakt z toksycznymi produktami przemiany materii pasożytów, to tylko jeden z powodów zgonów ludzi. Robaki żyją w wielu miejscach w organizmie ludzkim. Glisty potrafią zawędrować do żołądka, wątroby, płuc i trzustki. Tasiemiec uzbrojony i nieuzbrojony pasożytuje w jelitach. Lamblia kolonizuje dwunastnicę a owsiki żyją w jelicie grubym lub w końcowym odcinku cienkiego. Świerzbowce  i nużeniec składają jaja tuż pod naskórkiem, a wszy – na skórze głowy. I o ile te ostatnie nie są dla życia człowieka groźne, o tyle obecność pasożytów wewnętrznych jest wyjątkowo groźna dla zdrowia i życia człowieka. „Robale” mogą się przyczynić do rozwoju artretyzmu i reumatyzmu, problemów neurologicznych, utraty wzroku, cukrzycy, zapalenia mózgu, zespołu drażliwego jelita, depresji a także śmierci.

Kuracja pozbycia się pasożytów jest żmudna i długa – trwa od kilku tygodni do kilku miesięcy, zwłaszcza gdy wykryto je zbyt późno. Jest to niezwykle ważne, aby ograniczyć spożywanie cukru i słodkich pokarmów. Pożywienie z dużą ilością cukru, to idealne warunki do akumulacji dodatkowego śluzu w organizmie. A to przede wszystkim śluz, tworzy idealne środowisko do rozmnażania grzybów, bakterii i pasożytów. A jak się ich pozbyć z organizmu?
Stosując kilka zdrowych i skutecznych metod oczyszczania w naturalny i bezpieczny sposób możemy pozbyć się pasożytów z organizmu. Jeśli chcesz uzyskać najlepsze rezultaty, należy unikać spożywania cukru i ograniczyć spożywanie mięsa. Kiedy oczyścisz organizm z pasożytów, poczujesz się wypoczęty i pełen energii. Aby pozbyć się pasożytów ze swojego organizmu, po pierwsze:

pasPij wodę z Coral Mine  (0,3l na każdy kilogram masy ciała),  wyeliminuj słodycze i cukier ze swojej diety lub ogranicz do minimum, spożywaj 3 x dziennie Black walnut i Lax Max, lub ParaFight i Lax Max,  wprowadź do swojej diety więcej warzyw i owoców, ogranicz spożywanie mięsa.

Zalecamy zastosowanie kompleksowego programu oczyszczania – PROGRAM 2 COLO-VADA  (eliminuje: pasożyty, grzyby, bakterie).

zestaw pasZastosuj oczyszczanie, a poczujesz różnicę i zobaczysz zadziwiające efekty. W niektórych przypadkach należy stosować kurację przez 6 miesięcy. Odrobaczanie i oczyszczanie organizmu należy stosować  co najmniej dwa razy w roku. W czasie kuracji ogranicz do minimum spożywanie mięsa i ryb, dlatego, że to też pokarm dla pasożytów.

W celu  zminimalizowania ryzyka zakażenia pasożytami, należy stosować kilka zasad higieny: płukać owoce i warzywa we wrzątku, myć ręce po powrocie do domu i skorzystaniu z toalety, często wymieniać pościel i ręczniki, nie przyjmować płynów i pokarmów nieznanego pochodzenia, odrobaczać zwierzęta domowe, a profilaktycznie również siebie (minimum dwa razy w roku).

Chcesz wiedzieć więcej na ten temat pasożytów i ich pozbycia się? Więcej na www.magic-water.pl

Zapisz