IDEALNA JA - SPRAWDZONE PORADY

IDEALNA JA – SPRAWDZONE PORADY

Chcesz się pozbyć cellulitu? powinnaś pić dużo wody z Coral Mine ( 0,3 litra na kg wagi), jeść zdrowo i ćwiczyć regularnie. Możesz przyspieszyć proces likwidacji cellulitu i  przygotować sobie peeling-krem, aby złuszczyć naskórek i pobudzić skórę do regeneracji.

IDEALNA JASkładniki:

  • 250 g cukru trzcinowego
  • 100/150 ml oleju arganowego

Połącz wszystkie składniki i wmasuj w skórę kolistymi ruchami przez około 3 minuty (następnie spłukać i wmasować balsam do ciała Nutra Firm Body Lotion). Czynność powtarzać min. 2-3 razy w tygodniu.

Sól zawiera mikroelementy i jod, które przyczyniają się do regeneracji skóry. Składniki:  sól morska, w tym sól z Morza Martwego, microhydryna, witamina C, olejki eteryczne z grapefruita, mandarynki i lawendy.

Sól do kąpieli nadaje wodzie świeżość i czyni ją mięk­ką. Wspaniałe właściwości soli z Morza Martwego i microhydryna sprzyjają regeneracji skóry. Podczas stosowania soli następuje otwarcie porów (w przypadku kąpieli), co uła­twia transport pożytecznych substancji do głębokich warstw skóry i przyśpiesza wydalanie toksyn i złogów.

Kąpiele z solą morską wykazują właściwości regenerujące i sty­mulujące działanie na skórę, wzbogacają ją w mikro- i makroelementy, dzięki którym utrzymuje się równo­waga gospodarki wodnej komórek skóry, zwiększa się jej elastyczność i jędrność. Sól wykazuje działanie antystresowe, hamuje powstawanie cellulitu poprzez stymulowanie procesów krążenia krwi i odpływu limfy. Olejki eteryczne z owoców cytrusowych i lawendy nadają soli subtelny i wyszukany aromat, dobroczyn­nie oddziałują na kondycję psychiczną i nastrój emo­cjonalny, sprzyjają rozluźnieniu mięśni. Pobudzają proces odnowy komórkowej skóry, dlatego kąpiele z tą solą polecane są zwłaszcza osobom aktywnym, po treningach (także dla dzieci).

Microhydryna zapewnia silną ochronę przed wol­nymi rodnikami i zapobiega starzeniu się, nasycając komórki skóry tlenem, poprawia ich odżywianie i od­dychanie, likwiduje napięcie mięśniowe. Rewelacyjne efekty, zarówno podczas kąpieli, jak i do zastosowania, jako krem-peeling.

I wreszcie, trzcina cukrowa doskonale  złuszcza skórę. Olej arganowy – jeden z najbardziej cenionych olejków na świecie, zwany też eliksirem młodości z Maroka. Zawarty w składzie stygmasterol, tirukallol i witamina E regenerują naskórek, wzmacniają komórki i zapobiegają pojawianiu się bruzd.

Te składniki sprawiają, że sporządzony krem-peeling ma tak wspaniałe działanie. W celu uzyskania najlepszych rezultatów, należy użyć ten  krem-peeling każdego dnia.

Więcej na temat produktów dla piękna skóry i ciała na www.magic-water.pl