UWAGA - SZKODLIWE PROMIENIOWANIE

UWAGA – SZKODLIWE PROMIENIOWANIE

W dzisiejszych czasach, dużo osób posiada w domu mikrofalówki i korzysta z nich niemal codziennie ? Wystarczy włączyć przycisk i w ciągu kilku minut mamy gorący posiłek. To bardzo wygodne i oszczędza czas, prosto, szybko i łatwo. Tymczasem fale elektromagnetyczne z kuchenki mikrofalowej są bardzo szkodliwe dla naszego organizmu. Atomy, cząsteczki i komórki poddawane temu silnemu promieniowaniu  zmieniają polaryzację od 1 do 100 miliardów razy na sekundę. Żadne atomy, cząsteczki czy komórki jakichkolwiek żywych organizmów nie są w stanie wytrzymać przez dłuższy czas takiego nacisku niszczącej siły, mierzonej w miliwatach, natężeniu.
Jakie skutki dla organizmu powoduje działanie szkodliwych fal z mikrofalówek? Na skutek chemicznych zmian substancji pokarmu, w systemie limfatycznym powstają odchylenia od normy. Powodują one degenerację systemu odpornościowego organizmu, który traci zdolność do zabezpieczania przeciwko niektórym rodzajom nowotworów.

mikrofaleOto najczęstsze choroby spowodowane działaniem szkodliwych fal z kuchenek mikrofalowych:
Zmęczenie – uważa się, że kuchenki mikrofalowe, są główną przyczyną zmęczenia i otyłości
Bezsenność – to urządzenie, może także powodować uszkodzenia mózgu, a częstym objawem i zmian w mózgu jest bezsenność.
Eliminuje przeciwutleniacze – wysoka temperatura z kuchenek przyczynia się do niszczenia związków przeciutleniających (zawartych w żywności), co może powodować zwiększone ryzyko podwyższenia cholesterolu a nawet zawału serca.
Inne, stwierdzone naukowo, negatywne objawy na organizm ludzki, to: zmiana przewodnictwa w układzie nerwowym, a także przewodnictwa w układzie nerwów obwodowych i w centralnym układzie autonomicznym. Zakłócenia fal mózgowych mogą negatywnie wpływać na psychikę osoby i doprowadzić do ograniczenia pamięci, koncentracji, zakłócenia snu i obniżenia funkcji intelektualnych.
Ponadto spożywanie posiłków przyrządzanych w kuchence mikrofalowej powoduje zwiększone powstawanie komórek rakowych w surowicy krwi (komórki nowotworu złośliwego). U osób, które często korzystają z kuchenek mikrofalowych, stwierdzono, że częściej zapadają na choroby nowotworowe żołądka i jelit. Doświadczenia przeprowadzone na kilkunastu ochotnikach, których przez tylko tydzień karmiono potrawami z kuchenki mikrofalowej, wykazały u nich zmniejszony poziom hemoglobiny i zwiększony poziom cholesterolu. Już samo przebywanie w pobliżu nieosłoniętej części kuchenki mikrofalowej jest szkodliwe dla zdrowia, gdyż mikrofale wpływają ujemnie na stan biologiczny stan całego ludzkiego organizmu.
W celu zminimalizowania szkodliwego promieniowania można zakupić Neutronik MG3 – na kuchenki mikrofalowe i telefony komórkowe. Neutronik – Neutralizator fal elektromagnetycznych, to specjalna antena o wymiarach 30x30x0,6 mm. Kostka krystalograficzna anteny posiada cechy kryształu – możliwość pochłaniania i zamiany energii elektromagnetycznej. Antena uruchamia się poprzez emiter i tworzy swoje własne pole, które wchodzi w interakcję z polem emitera, zamieniając widmo częstotliwości w bezpieczne dla człowieka.
Urządzenie to obniża do bezpiecznego poziomu elektromagnetyczne obciążenie dla organizmu człowieka. W pierwszych godzinach po zamontowaniu urządzenie w przybliżeniu dwukrotnie (względem odległości od monitora) lub czterokrotnie (względem powierzchni) zmniejsza działanie pola elektromagnetycznego. Zasada pracy: działanie NEUTRONIKA opiera się na obniżeniu oddziaływania szkodliwego promieniowania na organizm użytkownika, wytwarzanego przez pole elektromagnetyczne, emitowane przez komputer, telewizor, telefon komórkowy, radiotelefon i kuchenkę mikrofalową.
Urządzenie przetwarza szkodliwe dla organizmu użytkownika promieniowanie, MG-03 zmniejsza gęstość strumienia energii nie mniej, niż o 30% ze strony telefonów komórkowych, radiotelefonów, kuchenek mikrofalowych, MG-04 obniża potencjał statyczny monitorów i telewizorów nie mniej, niż o 50%. Głównymi zaletami NEUTRONIKA w porównaniu do analogicznych urządzeń jest to, że pracuje on tylko przy włączonym urządzeniu i oddziałuje tylko na pole elektromagnetyczne, emitowane przez urządzenie-źródło promieniowania. Kiedy urządzenie jest wyłączone, NEUTRONIK pozostaje neutralny.

Mamy nadzieję, że te informacje będą przydatne, a przynajmniej spowodują, że część ze stałych użytkowników mikrofalówek, czy innych sprzętów, emitujących szkodliwe fale elektromagnetyczne, zacznie się zastanawiać nad szkodliwością fal na organizm, a niektórzy z Państwa zakupią ochronę, zarówno na telefon i na mikrofalówkę, aby chronić zdrowie swoje i swoich najbliższych. Zainteresowanych prosimy o kontakt na biuro@magic-water.pl