Wyglądaj młodziej o kilka lat

Wyglądaj młodziej o kilka lat

Każdego dnia nasza skóra narażona jest na różne negatywne czynniki, które mają  zły wpływ na wygląd i stan, a z czasem być może na stan zdrowia.

W tym artykule dowiesz się, jak odmłodzić swoją twarz. Pierwszą rzeczą dla zdrowej skóry jest nawyk do mycia  twarzy rano i wieczorem, ponieważ w ten sposób  skóra będzie nawilżona i czysta.
Na rynku można znaleźć produkty, które służą do zmywania twarzy, jednak  nie pozwolą na osiągnięcie pożądanych rezultatów, ponieważ  mają  w swoim składzie niebezpieczne  dla skóry substancje, ponadto, te renomowane są kosztowne i mogą zrujnować naszą kieszeń.

Dlatego proponujemy bezpieczny, domowy sposób, który pomoże Ci rozwiązać problemy skórne i wyglądać młodziej.
1
To niesamowite połączenie, które może wyeliminować blizny, trądzik i plamy starcze.
Soda- Wodorowęglan sodu jest doskonałym środkiem złuszczającym,  można stosować do wybielania zębów, ale  jest w stanie uregulować pH skóry. Jednocześnie, olej kokosowy odżywi skórę i ze względu na jego wysoką moc uzdrawiania, może zniszczyć bakterie, które powodują zaskórniaki i  pryszcze.

Przetestuj na sobie, a zobaczysz niesamowite wyniki na swojej skórze.

3Sposób przygotowania:

Należy użyć oleju kokosowego (nierafinowany) i sodę w zależności od rodzaju skóry. Jeżeli masz tłustą cerę należy użyć 1 łyżkę oleju kokosowego w połączeniu z 1 łyżka sody oczyszczonej.

Jeżeli masz skórę normalną lub suchą,  należy  wymieszać  1 łyżka oleju kokosowego i ½ łyżeczki sody.

Po dokładnym wymieszaniu, nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy (omijając okolice oczu), po 10 minutach wmasować w twarz, potem dokładnie zmyć ciepłą wodą. Na początku twarz będzie tłusta, jednak olej się wchłonie a skóra będzie miła w dotyku.

Dokładnie wymieszać i stosować raz na 7 dni lub przy cerze tłustej  i 2 razy w tygodniu przy cerze suchej lub mieszanej.  Już po miesiącu będzie widać różnicę w jakości cery, stosuj minimum 3 miesiące i możesz powtarzać, aż do uzyskania pożądanego efektu.

Takie maseczki możesz stosować na dłonie, będą wyglądać młodzieńczo i pozbędziesz się plam.

Więcej na temat zdrowia na www.magic-water.pl