Codziennie piękne stopy

Codziennie piękne stopy

Większość ludzi, dba  o wygląd zewnętrzny, twarz, włosy, z wyjątkiem  stóp.  Pęknięcia na piętach, suche stopy, to sprawia, że kobiety i mężczyźni czują dyskomfort i są skrępowani.

Stopy są częścią ciała, które wykonują całą pracę, i są pod ciśnieniem przez większą część dnia, więc to normalne, że wyglądają na zmęczone i nieatrakcyjne.
Istnieje  proste rozwiązanie dla zmęczonych i zniszczonych stóp. Przepis  ten nie obejmuje wymyślnych zabiegów SPA  lub innych, które „czyszczą” nasze kieszenie. Można zadbać o stopy i wyglądać pięknie, mieć piękne i gładkie stopy stosując zabiegi we własnym domu.
stopy
Dodatkowo, ten  sposób rozluźni Twoje  nogi i pozwoli im poczuć  się świeżo. Jest całkowicie naturalny, pozwoli  usunąć martwy naskórek i przygotowuje Twoje stopy tak, że nie będziesz się już wstydzić je pokazywać.

Trzeba przygotować   2 do 4 szklanek mleka i je podgrzać. Następnie wlewamy podgrzane mleko do miski, gdzie możemy namoczyć stopy i pozwolić  im odprężyć się i odpocząć.  Potem należy dodać sodę oczyszczoną (1/2 szklanki) oraz 2 łyżeczki soli z microhydyną  i dobrze wymieszać . Moczyć nogi ok. pół godziny.  Jeżeli masz zgrubienia na piętach, należy je usunąć tarką lub pumeksem, po czym umyć i nałożyć krem nawilżający.
Twoje stopy będą tak niesamowite – zawsze! Wypróbuj ten prosty przepis.

Nie zajmuje dużo czasu, ani pieniędzy, a te składniki zapewne masz w swojej kuchni.  Przy bardzo zniszczonych stopach, można stosować kilka razy w tygodniu, potem wystarczy tylko jeden raz w tygodniu. Zastosuj u siebie i miej jedwabiście miękkie stopy.

Porady i pytania na biuro@magic-water.pl

Zapisz