Pozbądź się zakwaszenia organizmu - odzyskaj zdrowie

Pozbądź się zakwaszenia organizmu – odzyskaj zdrowie

Zakwaszony  organizm oznacza, że jest zbyt dużo kwasu  w płynach ustrojowych  w ciele. Zasadowość ciała oznacza zdolność płynów ustrojowych do neutralizacji kwasu. Płyny są bardzo ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Wysoka kwasowość może stać się niebezpieczna dla naszego organizmu i sprawia, że organizm  jest podatny na wiele chorób. Uważa się zatem, że zachowanie równowagi środowiska pH zapewnia optymalny rozwój  i prawidłowe funkcje metaboliczne organizmu. Nawet wtedy, gdy jest ona  całkowicie zaburzona dla zdrowia ludzkiego, należy podjąć działania w celu powstrzymania i zmniejszenia objawów lub całkowitego wyeliminowania. Uszkodzenia naczyń krwionośnych, otyłość,  cukrzyca, choroby nerek, w tym kamienie nerkowe:  to tylko niektóre postaci najczęstszych zaburzeń, które zaobserwowano przy zakwaszeniu.

jogaInne objawy, to: depresja, utrata pamięci i koncentracji, pocenie się, większa podatność na infekcje bakteryjne (paciorkowce), zakażenia grzybicze (kandydoza), zapalenie pęcherza moczowego, biegunka i alergie. PH ludzkiego organizmu  może się wahać od 0 do 14.  Niskie pH oznacza, że organizm jest zakwaszony, wysokie pH oznacza, że organizm ma odczyn zasadowy. Twoje ciało powinno być neutralne -pH 7,0. Oto niektóre objawy, które wskazują, że organizm jest zakwaszony:

Przybranie na wadze

Gdy ciało jest zakwaszone, organizm wymaga, aby wypłukać toksyny z organizmu. Kwas przyczepia się do komórek tłuszczowych, a Ty przybierasz na wadze i pomimo ćwiczeń nie możesz  schudnąć. Kwasowość wpływa także na poziom wapnia w organizmie. Nadmierna  kwasowość pozbawia wapnia w organizmie a to prowadzi do osłabienia  kości. Może to powodować osteoporozę lub osteopenię.

Zmęczenie

Zakwaszony organizm  jest bardziej podatny na wirusy i bakterie. Może to prowadzić do zmniejszenia odporności  i zwiększa zmęczenie, osłabienie i senność.

Problemy skórne
Twoja skóra nie może wyeliminować toksyn z organizmu, a to ma wpływ na wygląd i stan zdrowotny skóry. To problem, który powoduje  trądzik, wysypki, wypryski i osłabienie skóry, a tym samym na wygląd zewnętrzny.

Śluz w organizmie

To może być alergiczny katar, kaszel albo inne objawy przeziębienia.  Długotrwałe przeziębienie może spowodować utrudnione oddychanie,  ból w klatce piersiowej, świszczący oddech, problemy z oddychaniem, problemy z zatokami.

Ból w mięśniach

Kwas w organizmie może również powodować skurcze mięśni, co oznacza, że nie ma wystarczającej ilości tlenu w naczyniach krwionośnych.

Jedzenie, które zwiększa  kwasowość organizmu:

  • Cukier rafinowany,
  • Produkty zwierzęce – ser, mleko,
  • sól rafinowana
  • Rafinowana mąka i wszystkie produkty z niego jak ciastka, herbatniki, makaron
  • Kofeina
  • Tytoń
  • Alkohol

top10

Jak rozwiązać ten problem?

Aby przywrócić normalny poziom pH należy pić wodę z Coral Mine:
–  reguluje pH płynów w organizmie na właściwym poziomie,
–  pozytywnie wpływa na procesy metabolizmu (wspomaga odchudzanie), układ pokarmowy, sercowo-naczyniowy, poprawia stan skóry,
–  wspomaga leczenie chorób takich, jak: choroby stawów, inne reumatyczne,
–  poprawia  elastyczność mięśni i stawów,
–  poprawia strukturę kości i tkanki chrzęstnej,
–  wspomaga leczenie chorób onkologicznych,
–  reguluje ciśnienie krwi i obniża poziom cholesterolu,
–  wzmacnia system immunologiczny.

zakwaszenieCiepła woda z  cytryną – cytryna jest najlepszym rozwiązaniem alkalizacji organizmu.
Zielone warzywa liściaste – sałata, seler, szpinak, ogórek, zielona papryka, brokuły, cukinia, jarmuż; Zrezygnuj ze spożywania produktów wysoko kwasowych – fast foody,  wędliny, alkohol, napoje alkoholowe. Wapń i magnez – trzeba jeść więcej produktów zawierających wapń i magnez. Musisz jeść więcej suszonych owoców, owoce morza itp Zdrowa żywność – wyszukujmy zdrową żywność, bez konserwantów i GMO. Pij wodę niegazowana  z Coral Mine- 0,03l na kg masy ciała. Więcej ćwiczeń- zaleca się ćwiczenia jogi i  oddychania. Długie spacery na świeżym powietrzu. Jeśli zrównoważysz poziom pH do normy otrzymasz: Więcej energii, wzrośnie  ilość tlenu w organizmie, poprawa snu, zwiększy się system obronny organizmu, a zmniejszy skłonność do alergii i chorób, odzyskasz siłę do życia. Chcesz się pozbyć zakwaszenia, napisz na biuro@magic-water.pl