Kilka powodów, dlaczego należy pić wodę rano

Kilka powodów, dlaczego należy pić wodę rano

Wiele osób ma poranne nawyki, na początek dnia wypija  filiżankę ciepłej herbaty lub kawy zaraz  po przebudzeniu. Są jednak osoby, które codziennie rano piją wodę, szklankę wody z Coral Mine. Większość ludzi nie wie, że picie ciepłej wody rano na pusty żołądek może wpływać pozytywnie na zdrowie. Ten nawyk może pomóc oczyścić przewód pokarmowy, wpływa korzystnie na oczyszczenie organizmu z toksyn i odpadów metabolicznych występujących w organizmie.

wodawodaOto kilka powodów, dlaczego należy pić rano na czczo szklankę ciepłej wody z Coral Mine:

  • reguluje pH płynów w organizmie na właściwym poziomie
  • pozytywnie wpływa na procesy metabolizmu (wspomaga odchudzanie), układ pokarmowy, sercowo-naczyniowy, poprawia stan skóry,
  • wspomaga leczenie chorób takich, jak: choroby stawów, inne reumatyczne,
  • poprawia  elastyczność mięśni i stawów,
  • poprawia strukturę kości i tkanki chrzęstnej,
  • wspomaga leczenie chorób onkologicznych,
  • reguluje ciśnienie krwi i obniża poziom cholesterolu,
  • wzmacnia system immunologiczny.

Detox narządów trawiennych

Jeżeli wypijesz szklankę ciepłej wody w godzinach porannych, możesz oczyścić organizm ze szkodliwych toksyn. Dzieje się tak, ponieważ woda wzmaga trawienie pokarmu w żołądku i przyspiesza działanie przewodu pokarmowego. W związku z tym, należy zamienić wodę z zimnej na ciepłą wodą w celu poprawy trawienia, zwłaszcza przed każdym posiłkiem.

Wzmacnia metabolizm

Niektórzy ludzie odczuwają nieprzyjemny ból w żołądku. Jeśli masz ten problem, zmień swoje nawyki, zacznij pić jedną szklankę ciepłej wody rano na czczo. To spowoduje wzmocnienie i poprawę funkcji metabolizmu, jak również funkcję całego ciała. Twój ból brzucha zniknie natychmiast.

Zmniejsza ból

Niektórzy ludzie uważają, że ciepła woda jest najsilniejszym naturalnym środkiem i może zmniejszyć bóle miesiączkowe. Ciepła woda rozluźnia mięśnie i zmniejsza ból. Warto wspomnieć, że ciepła woda jest dobra dla wszystkich rodzajów skurczy. To dlatego, że ciepła woda poprawia krążenie krwi w naczyniach włosowatych i rozluźnia mięśnie.

Utrata masy ciała

Wypicie szklanki ciepłej wody w godzinach porannych jest doskonałym dodatkiem do procesu odchudzania. Ciepła woda jest w stanie podnieść temperaturę ciała i przyspieszyć w organizmie proces oczyszczania, co powoduje spalanie kalorii. Picie wody na czczo  pozytywnie wpływa na nerki i wszystkie inne narządy wydzielania wewnętrznego.

Poprawia krążenie

Ciepła woda pomaga organizmowi pozbyć się toksyn i odpadów, co prowadzi do lepszej cyrkulacji.

Spowalnia proces starzenia się

Ciepła woda może pomóc powstrzymać przedwczesne starzenie. Przedwczesne starzenie się jest spowodowane przez obecność toksyn w organizmie. Na szczęście, ciepła woda może oczyścić z toksyn i zwiększyć elastyczność skóry.