Detox dla Twojego brzucha

Detox dla Twojego brzucha

Ludzie, którzy nagromadzili tłuszcz wokół swojego brzucha stale poszukują różnych metod i  środków, które pomogą im stracić zbędne kilogramy.

napojZanieczyszczone nerki, płuca, jelita grube i wątroba, to tylko  niektóre elementy ciała, które mogą zakłócać  normalne funkcjonowanie organizmu, zapobiegając spalania nadmiaru tłuszczu. Sposobów na oczyszczanie jest wiele, jednak najskuteczniejszym jest Colovada Plus – 14 dni, które mogą odmienić życie.  A oto sposób na codzienny detox  dla organizmu, który należy wypijać codziennie przed pójściem do łóżka.

To nie tylko spala tłuszcz, ale również zwiększa działanie układu odpornościowego, oczyszcza organizm z toksyn i zwiększa metabolizm.
Potrzebujesz:

• 1 ogórek
• ½ cytryny lub limonki
• Korzeń imbiru
• Pęczek pietruszki
• 1/3 szklanki wody

Sposób przygotowania:

Zetrzeć korzeń imbiru i pęczek pietruszki, aby uzyskać jedną łyżkę. Pokroić ogórek i cytrynę w plasterki i  wymieszać oba składniki, aż mieszanina stanie się jednorodna. Jeśli chcesz do słodzenia napoju dodać trochę miodu. Dodać do wody niegazowanej i wypić przed snem. Zmień swoje nawyki żywieniowe, pij wodę i zacznij uprawiać sport :) to pomoże Ci utrzymać piękną sylwetkę. Zainteresowanych, zapraszamy do kontaktu na biuro@magic-water.pl