Zobacz więcej i wyraźniej

Zobacz więcej i wyraźniej

Jakie jest znaczenie wzroku, każdy wie, jednak jak o niego dbać, aby służył nam do końca życia?

Untitled 1Oczy są dla człowieka niezmiernie ważne – ponieważ   dostarczają one naszemu mózgowi aż 85% wiedzy o świecie, a dodatkowo są prawdopodobnie najpiękniejszą częścią twarzy. Trzeba o nie dbać, aby służyły nam całe życie. Oto kilka ciekawostek na temat tego niezwykłego narządu:

  • Wzrok człowieka jest bardzo czuły. Przy optymalnych warunkach pogodowych, niektórzy ludzie są w stanie dostrzec światło z odległości 22 kilometrów !
  • Zdrowy człowiek mruga średnio 1 do 2 razy na 10 sekund.  W ciągu 12 godzin średnio mrugamy około 25 minut.  W czasie mrugania powieki zwilżają powierzchnię oka oczyszczając ją z kurzu i zarazków.
  • Oko waży około 8 gramów. Zdrowe oko w ciągu doby powinno wydzielać ok.  0,6 mln łez.
  • Wzór tęczówki jest dla każdego człowieka unikalny. Dodatkowo tęczówka lewego oka różni się od tęczówki prawego oka.
  • Oko człowieka (a dokładniej rogówka) działa jak soczewka, ponieważ skupia obrazy na siatkówce.
  • Oko może wskazywać na stan naszego organizmu. Sińce pod oczami – najczęściej oznaczają,  że organizm jest odwodniony, natomiast opuchnięte oczy mogą wskazywać na dolegliwości nerkowe.
  • Badania prof. Paula Mitchella z uniwersytetu w Sydney dowiodły, że ludzie o niebieskich oczach są bardziej narażeni na utratę wzroku w starszym wieku.
  • U osób cierpiących na krótkowzroczność (złe widzenie z większych odległości), oczy wydają się zawsze większe.
  • Nasze  źrenice powiększają się dwukrotnie, jeżeli patrzymy na osoby bliskie naszemu sercu.

Teraz możesz sobie pomóc i zadbać o własny wzrok, już są naturalne i bezpieczne produkty dla Twojego oka, dla poprawy wzroku.

oko

Visi-Prime, to unikalny produkt do regeneracji Twojego wzroku! To zbilansowany zestaw witamin i mikroelementów dla zdrowia Twoich oczu.

Untitled 7DHA przyczynia się do prawidłowego procesu widzenia oraz utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu. Witamina B2 oraz cynk przyczyniają się do prawidłowego widzenia. Cynk bierze udział w prawidłowym metabolizmie witaminy A. Witaminy E i B2 oraz cynk chronią komórki organizmu przed stresem oksydacyjnym. Witamina B2 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Cynk podtrzymuje prawidłowe funkcje układu odpornościowego. Cynk przyczynia się do prawidłowego metabolizmu makroskładników pokarmowych (węglowodanów, białek i tłuszczów). Witamina B2 bierze udział w procesach pozyskiwania energii. Cynk przyczynia się do prawidłowej syntezy DNA oraz białek. EPA i DHA przyczyniają się do prawidłowej pracy serca.  Cynk wspiera prawidłowe funkcje poznawcze takie jak koncentracja, uczenie się i pamięć. Cynk przyczynia się do utrzymania prawidłowych kości. Cynk bierze  udział w utrzymaniu prawidłowych włosów, paznokci i skóry. Cynk bierze udział w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu oraz przyczynia się do prawidłowej płodności. Cynk bierze udział w prawidłowych podziałach komórek. Witamina B2 przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Witamina B2 pomaga utrzymać prawidłową skórę i błony śluzowe. Witamina B2 podtrzymuje prawidłowe funkcje krwinek czerwonych. Witamina B2 bierze udział w prawidłowym metabolizmie żelaza. Zastąpienie w diecie nasyconych kwasów tłuszczowych kwasami nienasyconymi przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.

Untitled 5WYSOKA ZAWARTOŚĆ KWASÓW TŁUSZCZOWYCH OMEGA-3 ORAZ WITAMIN E, B2 I CYNKU ZAWIERA LUTEINĘ I ZEAKSANTYNĘ

doskonały smak i doskonałe działanie:

Untitled 10

Dobrze wiedzieć o tym, że dzięki regularnemu spożywaniu marchewki nasz wzrok przystosuje się do lepszego widzenia w ciemności. Dzieje się tak dlatego, że witamina A, która znajduje się w marchewce pobudza pręciki znajdujące się w siatkówce do lepszej pracy. Jeżeli zaś ktoś chce dbać o swoje oczy profilaktycznie, zapobiegając tym samym powstawaniu wad wzroku, to powinien w swojej diecie uwzględnić kapustę i inne zielone warzywa oraz najlepszy produkt na rynku Visi-Prime. Znajdujące się w nich witaminy i mikroelementy są w stanie to zagwarantować.

Untitled 12

Więcej na: magicwater.coralpoland@gmail.com